KS Jeziorka Michalczyk Stal-Pact Prażmów - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Podsumowanie okresu przygotowawczego

• autor: jezioraczek8, 2016-08-14 11:05

Powoli dobiega końca okres przygotowawczy seniorów.
Z kogo będzie mógł skorzystać trener Kotański w najbliższych, już ligowych spotkaniach ? Kogo zabraknie w drużynie z Prażmowa?
Jak zaprezentowali się zawodnicy w sparingach ?

Na 5 rozegranych sparingów 3 Jeziorka wygrała, 2 razy ulegając przeciwnikowi. W tych spotkaniach prażmowianie zdobyli 11 bramek tracąc aż 15. Gra obronna pozostawia przed zbliżającym się sezonem wiele do życzenia. Warto jednak wspomnieć, że nowy trener sprawdzał wiele nietypowych rozwiązań, testując często zawodników na dotychczas nieznanych dla nich pozycjach oraz w całkowicie nowej formacji. W tej sytuacji korzystanie zaprezentował się Balikowski, który mocno naciska na środkowych obrońców - Ładę (nie wystąpił w 2 ostatnich spotkaniach), Woźniaka i Pośnika (2 tygodniowa kontuzja wykluczyła go z występu na początku sezonu). Testowany Bukowiński także wzmocni środek defensywy. Popularny Kuman przejdzie do Jeziorki z Perły Złotokłos. Bukowiński przychodzi do Jeziorki w miejsce Adriana Kujdy. Nasz kapitan zdecydował się na przenosiny do Naszego wczorajszego rywala - Jedności Żabieniec.

Formację obronną wzmocnił także Tomasz Moreń - w przeszłości Sparta Jazgarzew, który sprawdzany był na lewej i prawej obronie.

Wraz z "Bananem" Jeziorkę opuszcza wspomniany wcześniej Rajkowski (Laura Chylice) oraz Tomasz Jamorski (Jedność Żabieniec). W ich miejsce pojawią się Dawid Słomiński, który wraca po dwuletnim rozbracie z Jeziorką (Jedność Żabieniec, ostatnio Sparta Jazgarzew) oraz Marek Fąfara (Sparta Jazgarzew). Obaj zawodnicy nieźle prezentowali się w sparingach. Wierzymy, że wiele wniosą do gry Naszego zespołu.

Z treningów zrezygnował Adam Wyrzykowski, którego zastąpi bramkarz, grający w przeszłości w.... Jeziorce Prażmów - więcej o tym transferze napiszmy w najbliższych dniach.

Oprócz wspomnianych wyżej nowych twarzy z Jeziorką trenują także bracia Kucharscy - Przemek oraz Czarek, którzy są mieszkańcami Gminy Prażmów, oraz Dawid Balcer. Każdy z nich prawdopodobnie zostanie zgłoszony do rozgrywek. Co ciekawe Kotański daje szanse także Michałowi Kociębie byłemu rzecznikowi prasowemu Legii Warszawa oraz Reprezentacji Polski. Kocięba związany jest obecnie z Reprezentacją Dziennikarzy w piłce nożnej. W najbliższych dniach okaże się czy wzmocni Jeziorkę w sezonie 2016/2017.

Zawodnicy w sparingach od strony statystyk :

- 3 pkt. :
Sobociński - (2 gole + asysta)
Fąfara - (1 gol + 2 asysty)

- 2 pkt. :
Jamorski T. - (2 gole)
Kuklewski M. - (gol i asysta)
Kłosiewicz - (2 asysty)
Łada - (gol i asysta)
Woźniaj (gol i asysta)

- 1 pkt. :
Pośnik (gol)
Jaroch (gol)
Gwara (gol)
Słomiński (asysta)

autor: ~zorientowany 2017-02-01 09:51:56

avatar jEZIORKA w sezonie 2017/18 bedzie wystepowac w grupie radomskiej ( gmina Prazmow bedzie włączona do powiatu grojeckiego )

Autor: Treść:pozostało znaków:

ULKS Grom Prace MałeKS Jeziorka MSP Prażmów
ULKS Grom Prace Małe 2:2 KS Jeziorka MSP Prażmów
2018-06-17, 15:00:00
Prace Małe
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.