KS Jeziorka Michalczyk Stal-Pact Prażmów - strona nieoficjalna

UKS Tarczyn 3:0 KS Sobienie Jeziory
Walka Kosów 7:0 ULKS Orzeł Parysów
ULKS Grom Prace Małe 2:2 KS Jeziorka MSP Prażmów

Mecz ligowy z Perł± II Złotokłos (18.09.2016)
Ładowanie...

O klubie

KS Jeziorka Michalczyk Stal-Pact Prażmów to klub piłkarski, powołany w 2013 roku na terenie gminy Prażmów. Zespół rozpoczyna swoje istnienie udziałem w rozgrywkach III grupy mazowieckiej B-klasy.
Klub ma na celu krzewienie kultury fizycznej na terenie Prażmowa i okolic, czynn± współpracę z młodzież± na terenie Gminy.  Zależy Nam również na podjęciu długoterminowej współpracy z jednostk± Gminy Prażmów oraz poszczególnymi przedsiębiorstwami z okolic Naszej Gminy.

Przedsiębiorstwa, które pomogły Naszemu klubowi to :

1. Piekarnia Michalczyk w Prażmowie - jest to jeden z dwóch głównych sponsorów, dzięki któremu klub istnieje. Od kilku lat oferuje mieszkańcom Gminy Prażmów naj¶wieższe wyroby piekarnicze.

2. Stal - Pact Stanisław Kwiecień - firma tworzy opakowania tekturowe i ma swoj± siedzibę przy ul. Czołchańskiego w Prażmowie. Drugi główny partner obok Piekarni Michalczyk, dzięki któremu Nasza działalno¶ci ro¶nie w siłę.

3. Biały Dworek - Dom weselny, Państwo Szlasa, z Prażmowa.

4. Firma Bal-Kop - Marek Koper - firma zajmuj±ca się elementami automatyki przemysłowej. Ma swoj± siedzibę w Nowym Prażmowie.

5. Wit-Ok - Witold Balikowski - Gabryelin - Firma zajmuję się sprzedaż± oraz montażem okien i drzwi.

6. Stara Gorzelnia - Restauracja z Prażmowa

7. APS Piotr Załuska - Firma APS jest importerem oraz dystrybutorem owoców i warzyw na polskim rynku

8. Auto-Gaz Biedrzycki - Przedsiębiorstwo Pana Pawła Biedrzyckiego j
est jedn± z najlepszych w¶ród montaży instalacji gazowych w samochodach w okolicy.

Wszystkim ludziom dobrej woli, za przekazan± pomoc serdecznie dziękujemy. Dodatkowo zapraszamy innych zainteresowanych sponsoringiem klubu do współpracy.

Wszelkimi sprawami graficznymi : przetwarzaniem logo firm do odpowiedniego formatu oraz przygotowaniem herbu zajmował się Paweł Obstawski, którego umiejętno¶ci graficzne s± bardzo wysokie. Gor±co polecamy
usługi Pawła.

Obecnie poszukujemy stałego wsparcia ze strony sponsora, który będzie mógł liczyć na miejsce na Naszych nowych strojach.

Miejsce na Naszych koszulkach czeka na Twoja reklamę !

Zapraszamy do wspierania Naszej drużyny.

Fan page Jeziorki na facebooku :

Link do tabeli rozgrywek, w których występuje Jeziorka :

Zainteresowanych zapraszam pod numer 500 669 706.

ULKS Grom Prace MałeKS Jeziorka MSP Prażmów
ULKS Grom Prace Małe 2:2 KS Jeziorka MSP Prażmów
2018-06-17, 15:00:00
Prace Małe
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

zalogowanych i 2 go¶ci